Clash Of Clans Hesap Aktarma

Clash Of Clans hesab aktarma veya hesab satışı yaparken karşımıza çıkabilecek bir kaç sorun oluyor bunu engellemek için sizlere detaylı bilgilendirme olarak clash of clans hesabı nasıl aktarılır bunu anlatacağım arkadaşlar. Tek tek işleyip aktaracağım. İlk önce değişik yollar olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak ben normal ve en sağlıklı olan yöntemi anlatacağım sizlere.

Clash Of Clans Hesap Aktarma

A – Aktarılacak olan cihazdan sağ kısımda ayarlar bölümüne giriş yapalım.

B – Karşımıza gelen ekrandan bir cihaza bağla seçeneğine girelim.

C – Ancak Game Center yada Gmail giriş yapılmadıysa giriş yapılması istenecektir. Girişler yapılı ise diğer adıma geçiş yapalım.

D – Bu Eski cihaz seçeneği ile giriş yapalım.

E – Fakat aktarcağınız iphone vb. ise zaten yapacağınız işlem şuydu sadece Game Center hesabı ile diğer cihazdan giriş yapmaktı. Ancak farklı bir cihaz ise seçeneğe girelim ve karşımıza bir kod çıkacak.

F – Yeni cihazla aynı işlemleri yapıyoruz sadece 4. kısımda yaptığımız kısımda yeni cihaz sekmesine giriş yapıyoruz ve istenilen kodu bu kısma giriyoruz.

G – Aktarım bu kadar basit arkadaşlar. Hayırlı uğurlu olsun.

Bir önceki yazımız olan Google Drive Uygulaması başlıklı makalemizde dosya yükle, google depolama ve google dosya yükle hakkında bilgiler verilmektedir.

2 thoughts on “Clash Of Clans Hesap Aktarma

  1. Clash of clans hesapları biraz karışık olsa da gayet iyi bir hesap aktarma anlatımı olmuş

  2. Çok severek oynadığım bir strateji oyunu yapmış adamlar, gece gündüz oynayanları ve para yatıranları da var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir