İnsan İlişkileri ve İletişim

Günümüzde insanlarla ilişkiler olabildiğinden kötü bir hal aldı, ve insanlarla anlaşmak oldukça zor olmaya başladı. İlk kural tanımadığınız insanlara karşı empati yeteneğinizi kullanarak kendinizi, karşınızdaki insanın yerine geçirip düşünmek olmalı. Çevrenizdeki insanlara nazik ve naif davranmayı kural edinmelisiniz. İnsanları her zaman sevmeyi ve benimsemeyi tercih edin. İnsanlara karşı yapacağınız tüm kötü şeyler ilerleyen zamanlarda sizi büyük oranda ruhen etkiler, bulunduğunuz kabın şeklini almaya zorlar.

insan-iliskileri-ve-iletisim2-300x168 İnsan İlişkileri ve İletişim

insan-iliskileri-ve-iletisim2-300x168 İnsan İlişkileri ve İletişim

Yardımsever olmayı benimseyin, sorunları ve problemleri olan insanlara karşı destekçi olun. Gün içerisinde yaşadığınız stresi, yorucu işinizi ailenize ve sevdiklerinize karşı aktarmaktan kaçının. Yaptığınız hatalar karşısında asla kimseyi suçlamayın, bulunduğunuz huzursuzluktan kurtulma yolu ve çözüm üretmeyi benimseyin. Tanımadığınız insanlara karşı ufak tebessümler insan ilişkilerinizi iyi yönde etkileyeme yardımcı olacaktır. Sen gül Dünya gülsün mantığını asla unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Ruhun Gıdası Nedir başlıklı makalemizde ruhun gıdası, ruhun gıdası nedir ve ruhun gıdası zikir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir