Opet 10 Lira Hediye Yakıt Kampanyası

Değerli ziyaretçilerim bugün yeni öğrendiğim bir yakıt kampanyası hakkında bilgiler paylaşacağım. Kampanya OPET yakıt istasyonlarında geçerli olup, kampanya 20 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir. Akıllı telefonlarınızdan OPET MOBİL uygulamasını indirip uygulamadan AKILLI DOLUM SİSTEMİ’ne giriş yaparak üye olmanız gerekiyor. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra ise benzin veya motorin alışverişlerinizde kullanıma hazır 10 LİRA YAKIT PUANI Opet’ten hediye ediliyor.

Opet Mobil Uygulamasını İphone cihazlar için APPSTORE’den Android cihazlar içinse PLAYSTORE’den indirip kurabilirsiniz. Kazandığınız puanları 20 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Nasıl Puan Kazanabilirim.?

Opet Kart’a sahip olmanıza gerek yoktur, cep telefonunuzla Opet shopta ödeme işlemleri sırasında telefon numaranızı market görevlisine iletiyorsunuz. Opet çalışanları ise sistemden kayıtlı olduğunuz numarayı kullanarak puanlama işlemini bitirmiş oluyor. Son olarak cep telefonunuza gelen şifreyi kasa çalışanına söyleyip opet puan kadarıyla ödeme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Esenyurt Uyuşturucu Operasyonu başlıklı makalemizde esenyurt, esenyurt uyuşturucu ve istanbul esenyurt hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Opet 10 Lira Hediye Yakıt Kampanyası

  1. Şuan piyasada satılan en düzgün akaryakıt firmalardan biri opettir, oldukça memnunum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir