Saç Uzatma Formülleri

Biliyorum ki neredeyse bir çok erkeğin ortak sorunudur bu saç seyrekliği ve saçını uzatmama sorunu. Tüm erkekler düşünür nasıl saçlarımı daha dolgun hale getirebilirim diye, hatta sizlerden bana çok şikayetler geliyor. Saçlarımın önleri seyreldi ne yapabilirim diye, hatta saçlarım inceldi tüm şampuanları denemedim halen bir sonuç elde edemedim bunun bir formülü var mı çözüm üretir misiniz tarzında. Tüm erkeklerin sesini duyar gibiyim. Saçınıza bakmanızın yolunu açıklıyorum size. Bu formülü düzenli bir şekilde uygularsanız eğer sizin saçlarınız kısa bir zamanda güçlendiğini göreceksiniz.

Birinci formülümüz; ısırgan otu suyu ile saç diplerinize haftada bir kere masaj yapılmalıdır. Bu formülle saçlar güçlenir, parlar ve kök hücresi yenilenen saçlara canlılık gelir.

İkinci formülümüz; bir yumurta sarısı, bir kaşık badem yağı, bir ampül bepanten, bir ampül B vitamini karıştırılarak ayrı bir kapta benmari usulü kemik iliği eritilir, karışıma ilave edilir. Bunu haftada bir kez saç diplerine masaj yaparak 1 saat beklediğinizde çok kısa bir süre sonra saçlarınızın canlandığını farkedeceksiniz. Ayrıca saçınızın inanılmaz gürleşeceğine şahit olacak ve şaşıracaksınız. Beyler bu benim tıbbi olarak uzun süren araştırmalarım sonucu ulaştığım püf noktalar, sizde iyici araştırmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Zumba Dansı Nedir başlıklı makalemizde dansla zayıfla, zayıflama dansı ve zayıflama dansları hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Saç Uzatma Formülleri

  1. Bu saç uzatma yöntemlerini de uygulayacağım. Sürekli olarak argan yağı ile saçlarıma bakın yapan birisi olarak şunu diyebilirim ki, dökülmeyi baya azaltıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir