Uğur Yücel artık İçerde

Geçtiğimiz bölüm içerde dizisine dahil olan elinde çiçeklerle görmüş olduğumuz Kudret karakterini canlandıran Uğur YÜCEL çok merak edilmişti. İçerde dizisine dahil olan ünlü oyuncuda artık İçerde.

Pazartesi akşamlarına damga vuran “İçerde”nin heyecan dolu 24. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Hafta başından beri merak uyandıran ve #kimbukudret etiketiyle sosyal medyayı sallayan dizinin geçen haftaki bölümünde ortaya çıkan Kudret karakterinin Uğur Yücel olduğunu gördüğümüz tanıtım büyük beğeni topladı.

(null)

BEN KUDRET SÖNMEZ TEK. İNADINA ÖLMEDİM!

“İçerde”nin Pazartesi günü ekrana gelen 23. bölümünde Handan’ın patronu Kudret ile telefonda konuşurken Mert’in onu duyduğu anlarda “Celal Duman hala size çalıştığımı bilmiyor, bunu duyunca şaşkınlıktan küçük dilini yutacak” dediği anlar akıllarda kalmıştı.

Merakla beklenen tanıtımda Kudret’in “Nermin’in öldüğü gün bende sıktım kafama. Sandım ki mis kokulu bahçelerde güzelimle yeniden buluşacağız. Yıllar var soruyorum kendime dost kimdi, kardeş kimdi, sevdiğin kadın kimdi? Bazen diyorum hepsini unutsam, keşke unutsam. Ağzımda hiç geçmeyen bir kan tadı burnumda ispirto kokusu… Ben Kudret Sönmez Tek. İnadına ölmedim.” dediği sahne büyük yankı uyandırdı.

Bir önceki yazımız olan İçerde Dizisi Kebabçı Celal başlıklı makalemizde içerde dizi, içerde dizi seti ve içerde dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir