Whatsapp Eski Sürüm Yükleme

Bugün ki yazımızda whatsapp kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir konuyu sizlere anlatacağımız. Bildiğiniz üzere son yapılan whatsapp güncellemesi ile kişilerim sekmesine kolay bir şekilde ulaşım sağlanmıyor. Eski sürümlerdeki gibi whatsapp kişilerim sekmesi olmayacak, Whatsapp kullanıcıları bu kişilerim sekmesinin geri gelmesini çok istesede bu gerçekleşmeyecek yapılan açıklamalar bunu gösteriyor. Tabi bu anlatacağımız işlem maalesef Android kullanıcıları faydalanabiliyor, peki bu Whatsapp kişilerim sekmesini nasıl tekrardan aktif edebiliriz. Bunun için Eski whatsapp ayarları için, geçici olan bir çözüm olarak görülen whatsapp eski sürümü yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bu göstereceğimiz işlem belirli bir zaman kullanabilirsiniz, nedeni ise whatsapp bu güncellemesini şart koşacaktır vede uygulamayı maalesef açamıyacaksınız.

Gelelim bu Whatsapp APK uygulamasını android telefonlarınıza nasıl yükleyebilirsiniz.

A-) İlk yapmanız gereken işlem ise şudur, bu linkteki whatsapp apk dosyasına BURADAN indirebilirsiniz.

B-) Daha sonrasında yapılacak olan işlemler ise telefonunuzda kurulu olan whatsapp uygulamasını kaldırınız. İndirmiş olduğunuz linkteki whatsapp APK uygulamasını yükleme işlemini gerçekleştiriniz. Bilinmeyen dosyalar uyarısı içinse, Cihazınızın Ayarlar – Kişisel bölümünün altında, Güvenlik’e dokunun. Cihaz yönetimi’nin altında, Bilinmeyen kaynaklar’a dokunun. Daha sonra ise yükleme işlemini tekrardan deneyiniz.

C-) Bu üstteki işlemlerden sonrasında ise Whatsapp uygulamasına tekrardan giriş yaparak, büyük ihtimalle eski whatsapp uygulamasına tekrardan kavuşmuş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Blackberry KEYone tanıtımı ve fiyatları başlıklı makalemizde Blackberry keyone, Blackberry keyone fiyatı ve Blackberry keyone özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

7 thoughts on “Whatsapp Eski Sürüm Yükleme

    1. Bunun süresini sanırım hiç kimse bilemez whatsapp güncelleme şartını yürürlüğe getirene kadar kullanılır diye tahmin ediyoruz.

  1. Whatsapp gibi evrensel bir uygulamanın yapması gereken en kötü güncellemelerden biri sanırım.

    1. Evet haklısınız fakat, whatsapp uygulamasının yapmış olduğu işlem bence sistemsel bir açığı kapatmak oldu sanırım.

  2. Dünyanın en çok kullanılan uygulamasının yaptığı işe bakın tamamen saçmalık başka bişey değil bu

    1. Android kullanıcıları oldukça şanslı bu konuda, iphone kullanıcıları için henüz bir çözüm yolu bulunmuş değil

  3. Yaklaşık olarak 3 yıl kadar bağımlısı olduğum bonzai’den tamamen kendi çabalarım ile kurtuldum, sonuç şudur ki uyuşturucuyu bırakmak tamamen kendimizde bağlı gerçekten kurtulmak istiyorsanız iyi bir psikolojik destek almakta fayda var. Ayrıca uyuşturcunun yaptırımlarının biran önce ağırlaştırılması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir