En İyi Antivirüs Programları 2017

En İyi Antivirüs Programları 2017

2017 yılının en iyi Antivirüs Programları olarak bir seçim yapmanız gerekirse eğer konumuzda yer alan en çok kullanılan program listesine ulaşabilir ve kullanabilirsiniz. Bilgisayarımızda veya işletim sistemi bulunan akıllı telefonlarımızda her zaman tehlike altındadır ve özellikle son yıllarda oldukça artan siber saldırılar olmaktadır. Bu tarz durumların önlemini almak istiyorsanız mutlaka Antivirüs Programlarını kurmanız gerekmektedir. Piyasada birden fazla Antivirüs Programı yayınlanmaktadır. Tabi kullanım açısından veya en çok tercih edilen Antivirüs Programları tarzında bir sıralama yapılabilir. Genel olarak ise en çok satılan ve bilgisayarlarda kullanılan Antivirüs Programları birçok yerde aynı şekildedir.

                                 ESET NOD32 Antivirus

Neredeyse her bilgisayara en az bir kez yüklenmiştir. Antivirüs programı denilince akla ilk gelen Antivirus programları listesinde her daim ilk sıradadır. Özellikle son günlerde virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha bir çok internet kaynaklı virüs tehditlerine karşı güvenliğinizi arttımak için yardımcı olan güvenlik programdır. Windows XP ve üzeri işletim sistemleri için en uygun programdır. Ayrıca eski Windows sistemler, MS-DOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını da destekler. Ücretsiz deneme sürümü olarak ESET NOD32 Antivirus programını bilgisayarınıza kurabilir ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Nod 32 programı da 2017 Antivirüs Programları arasında yer alabilir..
+ Otomatik güncelleme
+ Zararlı yazılımlara karşı çok katmanlı koruma
+ Türkçe dil desteği sunuyor.
+ Sistem performansını düşürmeden çalışma.
+ Gerçek zamanlı koruma
+ Kullanışlı ek araçlar

                                    AVG AntiVirus Free

AVG Anvirüs Programını tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güvenilir Antivirüs Programları arasında görebilirsiniz. AVG AntiVirus Free genellikle güvenlik programlarının listelerinde en üst sırada yer alan ve herkes tarafından tercih edilen iyi bir antivirüs programı olarak gösterebiliriz. Güvenilir ve her zaman güncel olan alt yapısının sağlamlığı sayesinde yanınızda olan bir güvenlik programıdır. Güncel olması ve yeni çıkan tüm zararlı virüs yazılımlarına karşı kendinizi güvene almış olacaksınız.

AVG Antivirus Özellikleri
-Ödüllü virüs temizleme ve önleme sistemi
– Daha hızlı ve akıllı tarama
– Gelişmiş gizlilik denetimleri
– Virüs, tehdit ve zararlı yazılımları tespit edip durdurur
– Güvenli olmayan bağlantıları ve dosyaları durdurur
– Ücretsiz mobil koruma
– Casusluğu ve veri hırsızlığını önler.

                             Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus, Panda firmasının en son hazırladığı antivirüs yazılım olarak karşımıza geliyor. Diğer programlarda kadar çok kullanılmasada tercih edebileceğiniz programlar arasındadır. Bu bölümde bilgisayarınızdaki tüm sabit diskleri tam bir virüs taramasından geçirebilir, ortaya çıkan virüsleri karantinaya alabilir veya dosyaları ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda tarama zamanı planlama ve aylık raporları görme gibi seçenekler sayesinde bilgisayarınızın güvenliği üzerinde tam bir denetim sahibi olabilirsiniz.
USB Aşısı
USB Aşısı modu, bilgisayarınıza taktığınız USB aygıtlarından bilgisayarınıza gelebilecek virüsleri engelliyor ve aynı zamanda bu diskleri koruma altına alarak onlara virüs bulaşmasına da engel oluyor. Dolayısıyla sürekli taşınabilir depolama cihazlarını kullananlar için en önemli araçlardan birisi.

Bir önceki yazımız olan Kaliteli Doğa Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde doğa duvar kağıtları, duvar kağıtları ve hd duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir