Facebook Hesabı Tamamen Silme

Kullanmadığımız veya artık kullanmak istemediğimiz eski facebook hesapları genel olarak başımıza bela olabiliyor. Bu problem arkadaş veya eşinizden kaynaklanabilir, veya işinizden kaynaklanabilir. Her türlü açıdan Facebook bir sosyal medya alanı olarak herkese açık olduğundan dolayı bazı zamanlar kendimizi anlatabilmemiz için kullansakta bazen istenmeyen sorunlar çıkarabiliyor.

Birden fazla sosyal medya platformu hesabınızın tamamen silinmesi adına size daha çok kolaylıklar sağlıyor fakat Facebook hesabını tamamen silmeden yana olmadığı için hesabınızı dondururken bile bizlere türlü türlü eziyet çektirebiliyor. Tek bir bağlantı linki ile aslında bize daha basit bir yol sunabilirdi fakat gizliden gizliden bir yardım sayfasına koyarak herkesin bulamayacağı bir yerde tutup yükü üstünden atıyor. Nasılsa biz yaptık gerekli aramaya yapsaydınız gibi bir şey söz konusu oluyor. Sebebi ise sürekli kan kaybeden Facebook hesapların silinmesini artık istemiyor. Sebebi ise önceden arama yaparak bulunuyordunuz fakat Facebook’un yardım sayfasında arayan bir çok kişi bu bağlantı linkine artık ulaşamıyor. Devreye bu kez blog yazarları veya çeşitli yayın organları giriyor. Sonuç olarak herkesin fikrine kimse karışamaz.? Öyle Değil Mi. ?

Tek yapmanız gereken işlem ise altta verdiğim facebook’un kendi bağlantı linke tıklamak ve sadece butona tıklayıp gerekli işlemleri yapmak ortalama 1 dakika içerisinde facebook hesabınızı silebilirsiniz. 2 hafta (14 gün) hesabınız da otomatik olarak geri sayım başlayacaktır. 2 hafta (14 gün) içerisinde tekrar facebook hesabınızı aktif edebilirsiniz fakat 14 gün sonra iş işten geçmiş olacaktır. Facebook hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

https://www.facebook.com/help/delete_account

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Durum Fotoğrafları Karışık başlıklı makalemizde durum, durum fotoğrafları ve fotoğrafları hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Facebook Hesabı Tamamen Silme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir