Far Cry 5 Türkiye Ücretlendirmesi

Dünyanın ve macera oyunlarının en iyilerinden olan Far Cry 5 serisi geliyor. Ubisoft tarafından tanıtılan far cry 5 oyununun konsollar ve bilgisayar için olan fiyatlandırma tarifesi resmi olarak açıklandı.

Far Cry serisine görüldüğü gibi her yeni çıkarmış olduğu oyunda başarısından sıkça söz ettiriyor. Far Cry 5 oyunu ile birlikte yine adından çokça söz ettirecek gibi görünüyor. Fakat Ubisoft tarafından youtube’de yayınlanan videolarda oyunun gerçeğe yakın görsellerini görebiliyoruz. Bu kadar kaliteli görünen bir oyunun Türkiye fiyat ücretlendirmesi ise biraz tuzlu olacak. Far Cry 5 oyunu PC, Playstation 4 ve Xbox One Türkiye fiyatları birbirleri arasında ufak çaplı olarak farklılıklar görebiliyoruz. Farklı paketler halinde satışa sunulacak olan Far Cry 5’in fiyatlandırma listesi aşağıda verilmiştir.

Far Cry 5 Türkiye Fiyatı

PC
Standart: 239 TL
Deluxe: 279 TL
Gold: 259 TL
PS4
Standart: 269 TL
Deluxe: 329 TL
Gold: 329 TL
Xbox One
Standart: 269 TL
Deluxe: 299 TL
Gold: 359 TL

Bir önceki yazımız olan İmza Sirküsü Nedir Nereden Alınır başlıklı makalemizde İmza Sirküsü, İmza Sirküsü nasıl alınır ve İmza Sirküsü Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Far Cry 5 Türkiye Ücretlendirmesi

  1. Görsel bakımından tüm far cry serilerinin en iyisi yapılmış. Fakat ücretleri niye Türkiye için bu kadar yüksek anlam veremedim. Aslında Far Cry firması oyunlarından biraz daha düşük bütçeli yapsa bir çok oyun tutkunu alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir