HarikaTV İptal Etme

Son günlerde mobil cihaz kullanan insanların baş belası haline gelen en büyük sorunlardan biride tabi ki ücretli üyeliklere yanlışlıkla abone olunması. Bir diğer adıyla üyelik işlemlerinin karşılığındaki kesilen yüksek ücretlerden kaynaklanıyor. Bu ücretler genellikle kullanıcılara pahalıya patlıyor, vede yüklenen TL’ler hemen bitiyor. Bu tarz ücretli üyeliklerin hemen iptal edilmesi gerekiyor. İptal etmediğiniz taktirde bu üyelikler sizlerden iptal edene kadar sürekli ücretini tahsil etmeye devam eder.

(null)

Limitsiz videoları izleyebileceğiniz HARİKATV servisi mesela vergiler dahil olmak üzere vodafone operatörü için 9.8 TL olup aylık ücreti ise 39.2 TL ve Türk Telekom operatörü içinse aylık ücreti 30 TL’dir ve her ay siz iptal etmediğiniz takdir de sürekli olarak yenileme yapmaya devam eder. HARİKATV iptal etmek istiyorsanız, İPTAL HARİKA yazıp 3099’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hattınız da eğer bakiyeniz olmasa dahi ilk yüklemeniz de iptal ücreti kesileceğini asla unutmayın. Bu tarz servislere de kesinlikle üyelik açmamaya çalışmanızda fayda var.

Bir önceki yazımız olan Telefonların Bizi Dinlemesi başlıklı makalemizde düşünce okuma, telefon dinleme ve telefon dinlemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “HarikaTV İptal Etme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir