iPhone Etkinleştirme Kilidi Videolu Anlatım

iPhone 4 Cihazlarda etkinleştirme problemi yaşayan arkadaşlar için detaylı bir video hazırladım. Daha önce benzer etkinleştirme problemini bende yaşadığım için bir çok kişide iphone etkileştirme sorunu yaşadığından dolayı araştırmalar yapıyor olması nedeniyle böyle bir video hazırlama gereği duydum.

iPhone etkinleştirme ile ilgili tüm materyallerin linklerini aşağıda paylaşacağım sizlerde iphone icloud problemini kolaylıkla aşabilirsiniz. Video tamamen kendi çekimim’dir. Unutmadan belirtmekte fayda var, sadece iphone 4 cihazlar için geçerlidir bu apple etkinleştirme yöntemi. Lütfen alıntı yaparken kaynak belirtirseniz sevinirim. Kafanıza takılan herhangi bir yerde konu altından yorum yaparak iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Dosyaları Buradan İndirebilirsiniz.

Arşiv şifresi ; www.yakupkoc.com

Youtube Video Kanalıma Abone Olursanız Sevinirim.

8 thoughts on “iPhone Etkinleştirme Kilidi Videolu Anlatım

  1. Diğer iphone icloud sorunlu cihazlarda da olan bir uygulama ya da yöntemi varsa lütfen paylaşır mısınız. Bildiğiniz gibi iphone 4 kullanımı oldukça azaldı. İyi günler.

  2. Çok detaylı bir şekilde anlatmışsınız fakat ses oldukça kısık, ama yinede bu şekilde de iphone etkinleştirme sorununu çözdüm.

  3. iPhone 4s telefonlarda acaba icloud şifresi atlama gibi bir olanak varsa lütfen bilgilendirme yapar mısınız?

  4. Tüm anlattıklarınızı harfiyen yaptım fakat telefon bir türlü açılmadı. Acaba nerede hata yapıyorum.

  5. İphone telefonların diğer sürümleri için de olanı varsa yardımcı olur musunuz acaba, iphone 6s için icloud problemi yaşıyorum.

  6. Evde boşta duran bi iphone 4 cihaz üzerinde denedim, gayet başarılı bir şekilde açıldı. Fakat benim sorunum iphone 4 servis yok problemi bununla ilgili bildiklerinizi paylaşır mısınız.?

  7. Kaç aydır aradığım ve bir türlü çözüm bulamadığım büyük sorundu teşekkürler. Birde iphone 4 cihazlarda sürüm düşürmeyle ilgili video yayınlar mısınız.?

  8. Keşke iPhone 5 için de bu şekilde iphone etkinleştirme hatasını çözebilsek, sizden ricam böyle bir işlem var ise videolu anlatım hazırlayabilir misiniz.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir