Taksi Çıkması Araçlar Hakkında

Taksi vazifesini layıkıyla yerine getirip emekliye ayrılmış olan araçlardır grubundan oluşur. Şanslı alıcılarına çok güzel ve unutulmaz anlar yaşatırlar, bir arabada yaşanabilecek her türlü tecrübeyi yaşatabilirler. Yılların vermiş olduğu yorgunluk ve farklı kullanıcılar sayesindeki alışkanlıkları çok yıpratmıştır. Neticede bu sayede kullanıcılarına ufak sürprizler yapmaları kesinlikle kaçınılmazdır. Bu araçların büyük bir bölümünün renkleri kesinlikle yenilenmiştir vede değişmiştir. Fakat kapı lastiklerinin altlarındaki boya biraz kazınarak alttaki rengin sarı olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Kendimden bildiğim için bu araçlardan almıştık, bu araçların belirli bir zamandan sonra tüm aksanları ayrı oynamaya başladığı zaman hemen satmıştık. Satarken kâr etme amacı güdülmesi biraz saçmadır, ama alırken taksi çıkması olduğunu bilirseniz kazıklanmadan hesaplı bir şekilde alabilirsiniz, yine de ilerde çıkaracağı sorunlar ve problemler nedeniyle uzun vadede zararınıza olacağından dolayı pek tavsiye edilmez.

Ayrıca aracı aldıktan sonra ciddi bir vicdan muhasebesi de yaptırır sahibine, çünkü bilmeden almışsanız farkettikten sonra kazıklanmanın vermiş olduğu kötü duygu sizi çok rahatsız hissetmenize neden olur. Ama eğer taksi çıkması olarak satılan araç yeni model vede bakımlı ise kesinlikle ve kesinlikle alınması gereken araçlardandır diye düşünüyorum. Bu duruma şöylede bakabilirsiniz, 2014 model dacia stepway marka bir araç bakımlı vede kasası düzgün bir araç ise piyasasının %40-50 arasında fiyat farkıyla gönül rahatlığıyla alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Merhaba dünyalılar başlıklı makalemizde dünyalılar, wordpress ve yakup koç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir