Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri hakkında bugün anlatacaklarım son günlerde adından ve uygun faturalı hat şirketlerinden biri olan Türk Telekom gsm operatörüdür. Araştırmalarıma göre, Türk Telekom firması diğer gsm firmalarına göre fiyatları daha hesaplı olduğunu fark ettim. Özellikle de hattını Türk Telekom’a taşıyanlar içinde süpriz fırsatlarda sunmaktadır. Mesela Türk Telekom Selfy kampanyasına geçiş yapmak isteyenlerden istenilenler sadece 7-25 yaş arasında olan kişiler başvuru yapabilirler.

Türk TELEKOM Bedava İnternet Paketi

A-) Türk TELEKOM Selfy kampanyası ile her 25 Lira ve üzeri yüklemelerde hediye olarak 1 gb türk telekom internet paketi kazabilirsiniz. Bu 1 gb internet paketinden yararlanmanız içinse yapmanız gereken mesajlar bölümüne gelip ( MOR HEDİYE ) yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

B-) Türk TELEKOM 10 GB İnternet Kampanyası
Türk Telekom bedava internet kampanyasından sadece 4.5 g uyumlu cihaz sahipleri yararlanabilmektedir. Türk Telekom 10 GB Bedava internet paketinden faydalanmanız için, mesajlar bölümünden ( 4.5 G TANISMA ) yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

C-) Türk TELEKOM Online işlemler uygulamasını kullanarakta bedava internet paketi kazanmanızda mümkündür. Online işlemler uygulamasından yapacağınız 35 Lira yüklemenizde Türk Telekom 2GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir