Türk Telekom Haftalık 1 GB İnternet Paketi

Türk TELEKOM eski adıyla Avea operatörü yine kullanıcıları için her zaman ki gibi bedava internet kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kez faturasız hat kullanıcıları için bedava internet paketi sunmuş.

Türk Telekom TL yükle 1 Gb Bedava İnternet Kazan
Bir Haftalık 1 Gb Bedava internet paketinden faturasız hattınıza 15 Lira veya üzerinde Bakiye yüklemeniz gerekmektedir. En az 15 Lira TL yüklemeniz de otomatik olarak siz değerli Türk Telekom kullanıcılarına bedava internet olanağı sağlamaktadır.

Bu 1 GB Bedava İnternet paketi sadece 2017 yılı için geçerli olmaktadır. Kullanacağınız paket herhangi bir kişiye transfer olmamaktadır. En az 15 Lira TL yüklemeniz de sizlere 24 saatlik 1 GB Bedava İnternet Türk Telekom tarafından verilmektedir. 30 LİRA veya üzerinden yükleme yaptığınızda ise 1 haftalık 1 Gb Bedava İnternet verilmektedir. Bu işlem otomatik olduğu için bazen sistemsel sorunlardan dolayı eğer 1 haftalık 1 Gb Bedava internet ile ilgili herhangi bir bildirim gelmez ise mesajlar bölümünden ( 1 GB Kazan ) yazıp ( 5555 ) ‘e mesaj göndermeyi kesinlikle unutmayın. Türk Telekom 1 Gb İnternet kampanyası sadece internet üzerinden yapılan LİRA yüklemelerinde geçerli olduğunu da kesinlikle unutmamanız da fayda var.

Bir önceki yazımız olan Vodafone KARAKARTAL 12 GB Hediye İnternet başlıklı makalemizde bedava internet vodafone, vodafone 12 gb internet ve vodafone bedava internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir