Turkcell ALTIN YAŞLAR Bedava İnternet Paketi

Turkcell Altın Yaşlar Bedava İnternet Kampanyası, ile artık turkcell bedava internet kampanyası ile kullanıcılarını sevindirmeye kaldığı yerden devam ediyor. Turkcell bilindiği gibi çoğunlukta GNÇ bedava internet paketleri ile tanınmasının yanı sıra artık 60 yaş ve üzeri kullanıcılarını da düşünerek onlar içinde ALTIN YAŞLAR İNTERNET PAKETİ yapması çok doğru bir karar vermiştir. Bu bedava internet kampanyasından sadece faturalı hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. Bedava internet paketi 6 gb olup oldukça iyi bir kota kullanımı sunmaktadır. Kampanya belirtildiği üzere 60 yaş üzeri kullanıcıları için geçerli olup 6 ay süreli olarak aylık 1 gb bedava internet kullanımı vermektedir.

Peki bu Altın Yaşlar İnternet Paketini nasıl kullanabiliriz. Yapmanız gerekenler telefonunuz mesajlar kısmından (ALTIN İNT yazıp 2222)’e kısa mesaj göndererek kayıt olmanız gerekmektedir. Bu internet paketinde herhangi bir kullanıcı sınırlaması bulunmamaktadır. Kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilirsiniz. Kampanya tamamen ücretsiz olup herhangi bir ücret kesilmemektedir. Herhangi bir kullanıcıya transferi yapılmamaktadır. Daha detaylı bilgi amaçlı lütfen Turkcell İletişim merkezilerine giderek bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Selfy MOR 1 GB İnternet başlıklı makalemizde 1 gb internet, selfy mor ve selfy mor bedava hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir