Turkcell Günlük 500 Mb Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyalarında son sürat kaldığı yerden devam ediyor. Turkcell hediye internet paketleri konusunda diğer operatörlerden her zaman bir adım daha ileride devam ediyor. Turkcell internet paketlerinde her daim kullanıcılarına daha iyi hizmet verme çabası içerisinde ve düzenli olarak bedava internet paketleri hazırlamakta. Turkcell hızlı giriş kampanyası ile günlük 500 mb bedava internete sahip olabilirsiniz. Bazı ziyaretçilerimiz paylaşım yaptığımız bedava internet kampanyalarını tam olarak detaylıca okumadan internet paketim gelmedi gibisinden yorum yapabiliyor, malesef biz özel kampanyalar hazırlamasını yapamamaktayız. Sadece hazır olan bedava internet kampanyalarını sadece sizler için yayınlayabiliriz. Sitemizde yayınlanan ücretsiz internet kampanyaları ve paketleri yurtiçi kullanımlar için geçerlidir.

24 Nisan – 24 Mayıs 2017 günleri arasında mobil veya bilgisayar vasıtasıyla turkcell.com.tr ‘e HIZLI GİRİŞ ile bağlanan kullanıcılara 1 kez 500 mb günlük bedava internet paketi sağlanacaktır. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan 500 mb internet paketi tamamen ücretsiz olup, kullanıcılardan kesinlikle hiç bir ödeme alınmayacaktır.

TURKCELL HIZLI GİRİŞ BEDAVA İNTERNET PAKETİ’ne NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ.?

– 24 Nisan – 24 Mayıs arasında www.turkcell.com.tr ‘de HIZLI GİRİŞ uygulaması ile bağlanmanız yeterli olacaktır.
– 24 NİSAN – 24 MAYIS 2017 Tarihleri arasında geçerlidir.
– 500 MB sınırlı internet paketi yüklenecektir hattınıza.
– Faturalı ve Faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir.
– Hediye internet paketi kesinlikle başka bir kullanıcıya devir edilemez.
– Bedava internet kullanımı sadece TURKCELL için geçerlidir.
– Tamamen ücretsiz bir internet paketidir.
Turkcell bedava günlük internet kampanyası hakkında takıldığınız herhangi bir nokta olduğunda konu altından yorum yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell ALTIN YAŞLAR Bedava İnternet Paketi başlıklı makalemizde bedava internet, bedava internet kampanyaları ve turkcell altın yaşlar hakkında bilgiler verilmektedir.

9 thoughts on “Turkcell Günlük 500 Mb Bedava İnternet

  1. Niye sadece turkcell yapıyor bu tarz bedava internet kampanyalarını anlamıyorum. Vodafone da yapsa şöyle 1 haftalık bir hediye internet güzel olur.

  2. Turkcellin çelim gücü gibisi yok, sanki turkcell bana para veriyomuş gibi reklamınıda yaptım 😉 beleş internet bi farklı tabi

  3. Turkcell günlük bedava internet kampanyası bitmeden hemen başlıyalım, turkcell ücretsiz internet kampanyalarını sürekli olarak devam ettirse aslında mükemmel olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir