Turkcell Yeni Hat Bedava İnternet

Bu yıl Turkcell mükemmel ötesi bir bedava internet kampanyaları ile bizleri şaşırtmaya kaldığı yerden devam ediyor. Turkcell yeni hat alan kullanıcılarına bol bol bedava internet paketleri veriyor. Turkcell faturalı hatta geçen kullanıcılarına 6 gb bedava internet paketleri için turkcell iletişim merkezlerine davet ediyor. Turkcell hat taşıma ile birlikte değerli kullanıcılarına bedava internet hizmetlerini sağlamaya kaldığı yerden devam ediyor. Peki bu yeni hat ile turkcell bedava internet kampanyasından nasıl faydalanabiliriz.? Yapmanız gereken turkcell hat taşıma işlemini başlatmanız. Alacağınız herhangi bir paket ile 180 gün boyunca aktif olarak kullanabileceğiniz 6 gb turkcell bedava internetiniz aktif hale geliyor.

Hattınızı Turkcell’e taşıdığınız vakit siz değerli kullanıcılarına turkcell operatör merkezi tarafından 180 gün kullanabileceğiniz 6 gb bedava internet paketinizi belirtilen süre zarfı içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell 6 Gb Bedava internet paketinden yeni bir hat alp ve hattınızı turkcell operatörüne taşımanız gerekmektedir. Ya da faturasız olan hattınızı faturalı hatta taşımanız dahilinde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmanız için istanbul için 2 farklı bayi seçilmiş durumda, bunlar ise ARMES İLETİŞİM ve ÖZÇAĞRI İLETİŞİM merkezlerinden sağlanmaktadır. Turkcell 6 Gb Bedava İnternet paketi otomatik olarak süresi dolduğunda veyahut paket kullanımınız bittiğinde otomatik olarak sonlanacaktır. Turkcell İnternet bakiye sorgulamasını KALAN yazıp 2222’e kısa mesaj göndererek de öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Haftalık 1 GB İnternet Paketi başlıklı makalemizde bedava internet, türk telekom ve türk telekom 1 gb bedava hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir