Uyuşturucu Whatsapp İhbar Hattı

Türk Emniyet Teşkilatı ilk defa böyle bir uygulama yapıyor. 7 Gün 24 Saat hizmet esasına göre çalışmalar yapılacak olup, sadece whatsapp uygulaması üzerinden yapılacak ihbarlar dikkate alınacaktır. Değerli vatandaşlarımız bu ( 0552 155 0606 ) numaralı hatta gönderecekleri uyuşturucu satışı, kullanımı, ticareti veya tanık oldukları dağıtımı vs. her türlü bilgi bu numara üzerinden emniyet teşilatı birimlerine aktarabilirler.

Alınan ihbarlar polis tarafından hiç bir şekilde 2. kişiler ile kesinlikle paylaşılmayacağı hususunda bilgilerde verdi. Uyuşturucu ihbar hattına gönderilen dökümanlar ile gençlerimizi ve çocuklarımızı zehirleyen kişilere anında ekipler ile paylaşılarak değerlendirilecektir.

Lütfen bu konuda herkesi bilgilendirelim geleceğimizin çalınmasına göz yummayalım. Uyuşturucu İhbar Hattı: 0552 155 0606

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartları İnternet Alışverişine İptal Kararı başlıklı makalemizde internet alışveriş, internet alışveriş kapanıyor ve kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir