Vodafone KARAKARTAL 12 GB Hediye İnternet

Bildiğiniz üzere vodafone hediye internet konusunda oldukça kullanıcılarını seven operatörlerden biri, aynı zaman da Vodafone operatörü Beşiktaş’ın resmi sponsorudur. Bu vodafone kara kartal bedava internet kampanyasından faydalanmanız içinde illa Beşiktaş’lı olmanıza gerek yoktur. Vodafone hediye internet paketinden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Bir diğer husus ise şu vodafone kullanan arkadaşlarınızı da karakartal kampanyasına dahil ettiğiniz zamanda 3 gb vodafone hediye internet paketini sizlere sunmaktadır. Kampanyadan vodafone karakartal kampanyasına katılıp ücretsiz 3 gb internet kazanabilirsiniz, aynı zamanda 4 arkadaşınızı da bu vodafone karakartal kampanyasına dahil ettiğiniz takdirde ise toplamda 12 gb vodafone hediye internet sahibi olmaktasınız.

Vodafone Karakartal Hediye İnternet Paketi:

– Bu Vodafone karakartal kampanyası 19 mart 2017 ile 19 haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
– Hediye internet kampanyası ay içerisinden gerçekleşecek olan ilk 4 Beşiktaş maçında maç başına 3 LİRA paketi için 125 MB, 5 Lira paketi içinse 250 mb hediye internet yüklenecektir.
– Bu şekilde kampanyadan ay içerisindeki Beşiktaş maçlarından 3 Lira paket ücreti ile 500 mb internet kazanacaksınız. 5 Lira paket ücreti ile 1 gb hediye internet paketi kazanmış olacaksınız.
– BJK3 yazıp 1903’e sms göndererek 3 TL olan kampanyadan faydalanabilirsiniz.
– BJK5 yazıp 1903’e sms gönderip 5 tl olan paketten yararlanabilirsiniz.
– Hediye internet sadece yurt içinde maç günleri geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017 başlıklı makalemizde bedava internet, bedava internet paketleri ve internet kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir