Vodafone Konuştuğun Kadar Hediye İnternet

Yeni Vodafone hattına geçiş yapanlara özel olarak vodafone bedava internet paketi hafta içi ne kadar konuştuysanız hafta sonu hediye internet olarak sizlere geri dönüş yapıyor. Hafta sonu hediye internetinizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu vodafone kampanyası sadece yeni vodafone müşterileri için geçerlidir. Vodafone hediye internet kazanmak isteyenlere özel olarak sadece hafta için konuştukları süre kadar hafta sonu o süre kadar ücretsiz internet’e erişim sağlayabilecekler. Haftaiçi vodafone üyeleri toplamda 200 dakikalık görüşme yaptıkları taktirde, hafta sonu 200 dakikalık vodafone ücretsiz internete bağlanabilecekler. Vodafone konuştuğun kadar bedava interneti sadece haftasonu kullanabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız.

Vodafone Konuştuğun Kadar Hediye İnternet Nasıl Yapılır;

– 30 Gün içerisinde hattını vodafone taşıyanlara veya yeni hat alanlar için geçerlidir.
– Bireysel Vodafone kullanıcıları yararlanabilir.
– Konuştuğun Kadar M – L – S Paketlerinden herhangi birinin kampanyasına katılmış olmak gerekir.
– Pakete geçiş yapmayanlara hediye internet tanımlanmaz.
– Max. 10 Gb kullanım limiti bulunmaktadır.

Vodafone bedava internet paketleri hakkında kafanıza takılan herhangi bir sorunu bizlerle veya vodafone müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Günlük 500 Mb Bedava İnternet başlıklı makalemizde turkcell 500 mb internet, turkcell bedava internet ve turkcell günlük internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir