WordPress Adsense Reklam Eklentisi

WordPress bloglarınızda kolayca adsense reklam yerleşimi yapmanıza yarayan bu eklenti, eski bir eklentidir. Bu akıllı adsense eklentisi ile blogunuzda kodlarla vs. hiç birşey ile uğraşmadan, en ideal reklam yerlerine adsense reklamınızı eklenizi sağlayacaktır. Bu eklentide gün bazlı ayarlamalarda mevcuttur. Mesela bir yazının altında 468×60 lık bir reklam yayınlıyorsunuz, ve bu yazı 1 hafta sonrasında 336×280 reklamına dönüşmesine olanak sağlıyor.

Eski sayfalarda başka reklam birimi, yeni sayfalarda farklı bir reklam birimi yayınlarsanız eğer, sitenizi sürekli takip eden ziyaretçiyi reklamlar ile rahatsız etmemiş olacaksınız. Aynı zamanda istediğiniz sayfa numarasında reklam yayınlanmasını istemiyorsanız eğer, o sayfa da adsense reklamınız yayınlanmaz.

Akıllı Adsense Reklam Eklentisi;

1- Akıllı Adsense Reklam eklentisini altta vereceğim linkten indirebilirsiniz.
2- İndirilen eklenti dosyası; akilli-adsense.php ‘yi FTP’de wp-content-plugins klasörüne yükleyin.
3- WP-ADMİN Menüsünden eklentiyi aktif hale getirin.
4- Ayarlar sekmesinde açılan AKILLI-ADSENSE başlığı altından kendinize göre ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şudur, Google Adsense kodlarınızı oluşturup WordPress Adsense eklentisi ile oluşturmuş olduğunuz reklam kodlarınızı yayınlamak. Sonrasında reklamların hangi bölümlerde yayınlanmasını istediğiniz yerlere göre eklemeniz.

Adsense Reklam Eklentisi; BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ
Arşiv Şifresi – www.yakupkoc.com

Bir önceki yazımız olan Şarjı Uzun Giden Akıllı Telefon başlıklı makalemizde akıllı telefon, LG ve LG X Power 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir